Двоконфоркові варильні поверхні – незамінний прилад для вашої кухні

06.04.2023

Сучасний ритм життя диктує нові правила: мінімалізм, мобільність, зручність. Смартквартири стають все більш популярними, а разом із ними – компактні та лаконічні електроприлади й меблі. Тож, кухня – зовсім не виключення. Але, навіть при наявному великому просторі, дуже зручно користуватися у побуті приладами, що не займають багато місця. Тому, все частіше сучасні господарі надають перевагу маленьким двоконфорковим плитам.

У чому їх перевага?

Двоконфоркові варильні поверхні – це маленькі аналоги стандартних поверхонь на три чи чотири конфорки. Вони мають мінімалістичний вигляд і невеликі габарити, а отже зможуть вміститися на будь-якій кухні та підлаштуватися під будь-яку витяжку. Такі варильні поверхні добре підійдуть для дачі або заміського будинку, коли не потрібно багато готувати, а отже не потрібно і багато конфорок.

Газові чи електричні?

Варильні поверхні можуть бути електричними або ж газовими. І ті, і ті, мають свої плюси. Останні ж – більш універсальний та безпрограшний варіант. Якщо ви живете у будинку з магістральною подачею газу, така поверхня підійде найбільш за все. У будь-якому іншому випадку, ви завжди можете підключити до неї газовий балон і так само зручно користуватися. Підключення за допомогою газового балона буде особливою перевагою при використанні у заміському будинку або на дачі.

Тип поверхні. Який обрати?

Варильні поверхні можуть бути склокерамічними, чавунними, емальованими та сталевими. Склокерамічні поверхні виглядають розкішно і зможуть прикрасити будь-який інтер’єр. Однак, вони не є довговічними та легко піддаються механічним пошкодженням. Чавунні, емальовані та сталеві варіанти є більш стійкими для термічних та механічних ушкоджень. А отже, є більш надійними та довговічними.

Якість у деталях.

Якщо ви шукаєте якісну двоконфоркову поверхню для своєї кухні, зверніть увагу на асортимент української торгової марки Ventolux. Вже багато років вона оздоблює українські домівки надійною та зручною технікою. Виберіть для себе найкращу варильну поверхню на сайті: https://ventolux.ua/varil-n-poverhn/gazov-na-dv-konforki

Серед моделей варильних поверхонь Ventolux представлені варіанти з покращеними функціями. Одна з них – газ-контроль. Вона безпосередньо впливає на безпеку. Якщо вогню у конфорці немає, газ-контроль автоматично перестає подавати газ. Це дуже корисно, якщо у вашому домі живуть діти або літні люди.

Ще одна важлива деталь – термостійкі ручки. Вони виготовлені з особливого жаростійкого матеріалу, а отже не нагріваються при приготуванні їжі та завжди будуть комфортними у використанні.

Двоконфоркові варильні поверхні мають ще одну перевагу – суттєво економлять ваші кошти. В середньому, їхня вартість на 30-40 відсотків менша від вартості більших приладів. Тож, це не тільки зручний у використанні прилад, а ще й доступний за ціною варіант.